Aktuality

INFORMACE K NÁKUPŮM PRO KLIENTY

Vzhledem k tomu, že Domov pro seniory Marie nadále zůstává v karanténě, přebírání nákupů pro klienty je odloženo na neurčito.

Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel MěSSS Marie

DOMOV PRO SENIORY MARIE JE STÁLE V KARANTÉNĚ

Po testování klientů a zaměstnanců na COVID – 19 v pátek 22. ledna 2021 zůstává Domov pro seniory Marie nadále v karanténě vzhledem k přetrvávající pozitivitě klientů.

Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel MěSSS Marie

NOUZOVÝ STAV

Nouzový stav prodloužen do 14. února 2021 23.00 hodin 59 minut.

Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel MěSSS MARIE

OČKOVÁNÍ NA COVID – 19 DOKONČENO

Ve čtvrtek 21. ledna 2021 bylo dokončeno očkování na COVID – 19. Všichni klienti v Domově pro seniory Marie byli proočkováni.

Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel MěSSS Marie

INFORMACE O TESTOVÁNÍ V DOMOVĚ PRO SENIORY MARIE

Dne 15. ledna 2021 byly provedeny testy všech klientů a zaměstnanců Domova pro seniory Marie na COVID – 19. Přetrvává pozitivita klientů, kteří jsou v domácí karanténě. Testování všech klientů i zaměstnanců bude opětovné. Péče o klienty je stále zabezpečena a v domově platí přísná hygienická opatření, zaměstnanci používají jednorázové ochranné pomůcky. Je udržován kontakt s Krajskou hygienickou stanicí KHK a domov postupuje dle rozhodnutí KHS v protiepidemických opatření. Nadále s velkým nasazením děláme vše pro ochranu klientů a zaměstnanců. Další informace o vývoji situace vždy najdete na našich stránkách.

Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel MěSSS Marie